Pēc Kuldas «Salavat Julajev» izstāšanās Latvijas hokejsti uz Gagarina kausu nepretendēs

Aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" piektdien viesos ar 0:1 pagarinājumā zaudēja Magņitogorskas "Metallurg" un izstājās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences finālsērijā, informēja organizatori. Tādējādi finālsērijā par Gagarina kausu Latvijas hokejistu klubi nepiedalīsies.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Metallurg" hokejisti bija pārāki ar 4:1. Sērijas pēdējā spēlē Magņitogorskā laukuma saimniekiem uzvaru nodrošināja Jaroslavs Habarovs pagarinājuma 2.minūtē.

Kulda laukumā pavadīja 26 minūtes (26:06), kas bija lielākais spēles laiks. Pa vārtiem Kulda nemeta, bet veica trīs spēka paņēmienus.

Jau vēstīts, ka Rietumu konferences finālā uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" ar 1:4 sērijā zaudēja Prāgas "Lev". Magņitogorskas "Metallurg" ar iekļūšanu finālā nodrošināja Krievijas čempionu titulu.