Pēc Krievijas himnas izsvilpšanas Starptautiskās hokeja federācijas prezidents sola audzināt fanus

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) izskatīs skatītāju necienīgu uzvedību U-18 pasaules čempionātā Čehijā, kur fani pēc mājinieču zaudējuma ceturtdaļfinālā Krievijai izsvilpa uzvarējušās izlases valsts himnu, par IIHF prezidenta Renē Fāzela teikto piektdien vēstīja aģentūra RIAN.

Krievijas hokejistes trešdien Pršerovā aizvadītajā spēlē uzvarēja ar 2:0, taču mača beigas izvērtās vētrainas. Divas krievietes izraidīja no laukuma, tostarp Ņinu Pirogovu par kautiņu. Abas spēlētājas vēlāk saņēma sodu un nevarēs piedalīties pusfinālā.

Fāzels gan uzsvēra, ka himnas izsvilpšana bija saistīta ar notikumiem laukumā, nevis kādiem politiskiem aspektiem. Pēc Krievijas hokejistes sitiena pretiniecei pa galvu izcēlās kautiņš, un tas izprovocēja arī skatītājus, sacīja IIHF prezidents.

"Līdzjutēju reakcija bija nevis pret Krieviju, bet epizodes izprovocēta," sacīja Fāzels. "Protams, mums ir nepieņemama tāda uzvedība, ka izsvilpj himnu. Tas vairs nav nekas neparasts, bet tas neatbilst godīgas spēles principiem."

Incidents Čehijā Fāzelu izbrīnījis, un viņš aicināja "veikt zināmu darbu", lai nekas tāds neatkārtotos. IIHF izskatīs Čehijā notikušo, bet par kādām iespējamām soda sankcijām Fāzels nerunāja.

U-18 pasaules čempionāta pusfinālā Krievijas jaunietes spēlēs pret ASV, bet kanādiešu pretinieces būs Zviedrijas hokejistes.

7 komentāri
Arvids
Ko tu no asv nozombetiem dzivniekiem gribeji sagaidit ,pie mums tacu ari pilns tadu kustoņu !
Neslāvs
Ieteiktu ,skanot šim okupantu skaņdarbam Rīgā, visiem uzgriezt muguras arēnai.
Arvids
Kremlis ar briesmigajiem asv draudiem nozombejis visus ruSSkijmir dzivniekus ! Pie mums ari netrukst tadu nozombetu kremla naciku !
Kārlis Stepītis
Muguru uzgriezt Mīkstā jura Hk "Rīgas čekists"
Kŗemilek
Cieņa pret himnu ir viena lieta, bet jāatzīst, ka Krievija ar savu PSRS himnas bezvārdu variantu visam postpadomju blokam ik reizi uzdzen šermuļus. Tāda demonstrācija, ziniet: ei jūs tur, neaizmirstiet, mēs tepat vien esam un varam atnākt vēl!
Gunis Krāģītis
Nu galīgi visi sagājuši sviestā,sāk jaukt visu vienā putrā.
Kŗemilek
Liberāļiem šermuļi skrien pār kauliem, dzirdot Krievijas himnu, tāpēc arī tāda dzīvnieciska necieņa :)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti