Pavlova gūtie vārti nodrošina «Dinamo» uzvaru pār «Sibirj»

Rīgas “Dinamo” ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē uzvarēja Novosibirskas “Sibirj” ar rezultātu 2:0. Rīdzinieku labā abi vārtu guvumi Vitālijam Pavlovam, kurš arī tika nosaukts par spēles labāko spēlētāju “Dinamo” rindās.

Pirmajā trešdaļā rīdziniekiem bija vairākas iespējas. Taču ne tās, ne arī Gunta Galviņa nopelnītais vairākums netika realizēts. Trešdaļas beigās Gunārs Skvorcovs izdarīja spēka paņēmienu aiz pretinieka vārtiem un saņēma noraidījumu 2+10 soda minūtes. Pēc šī incidenta parādījās asumi, kas komandai deva cīņas sparu.

Otrajā trešdaļā kaujas spars nav pazudis, un jau perioda trešajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Vitālijs Pavlovs. Vēl pēc piecām minūtēm veiksmīgā Pavlova spēle jau dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Otrajā trešdaļā “Sibirj” tā arī neizdevās samazināt vārtu starpību.

Pēdējā spēles trešdaļā situāciju uz laukumu pārsvarā kontrolēja viesi. Spēles 53. minūtē uz  ledus atkal asumi – “Sibirj” spēlētāja Vitālija un Meņšikova un Edgara Kuldas domstarpības pārauga kautiņā. Īsi pirms spēles beigās noraidījumu nopelnīja Armands Bērziņš, taču rīdziniekiem izdevās izturēt mazākumu. Lai mainītu spēles rezultātu, “Sibirj” noņēma vārtsargu, taču rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Savukārt Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē starp HK “Rīga” un Sanktpēterburgas “Dinamo” ceturtdien rīdzinieki atkal atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 0:1. Arī trešdien “Rīga” piekāpās Leonīda Tambijeva trenētajam “Dinamo”.

Šobrīd MHL Rietumu konferencē ar 40 punktiem 32 spēlēs ierindojas 11. pozīcijā, savukārt Sanktpēterburgas “Dinamo” ar 59 punktiem 32 spēlēs ceturtajā pozīcijā.