Pasaules hokeja čempionātā Tamperē un Rīgā kā talismans atgriežas ezītis Spaikijs

Spaikijs ir atgriezies! Par 2023. gada pasaules hokeja čempionāta oficiālo talismanu iecelts ezītis Spaikijs (Spiky), kurš iepriecinās arēnas līdzjutējus abās čempionāta norises pilsētās – gan Rīgā, gan Tamperē, ceturtdien atklāja Rīgas čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

Ezītis Spaikijs bija čempionāta talismans arī 2021. gadā, kad pandēmijas ēnā turnīrs norisinājās Rīgā pie tukšām tribīnēm. Toreiz tikai uz vienu Latvijas izlases spēli varēja atnākt līdzjutēji, un arī tikai tie, kuri bija tikuši pie Covid-19 vakcīnām un varēja atļauties samaksāt par biļeti 110 eiro.

"Esam gandarīti, ka Spaikijs tiks iepazīstināts ar plašāku hokeja auditoriju. Stingro ierobežojumu dēļ diemžēl 2021. gadā mums tas mums neizdevās. Uzskatu, ka Spaikija atgriešanās ir lielisks risinājums. Hokeja fani noteikti viņu iemīlēs! Vēlos izteikt lielu pateicību somu kolēģiem, ar kuriem ātri un profesionāli tika pieņemts šis lēmums," sacīja Buncis.

2022. gada pasaules čempionātā, kas risinājās divās Somijas pilsētās – Tamperē un Helsinkos – talismans bija lauvēns Miracleo. Bet, tā kā turnīrs norisinājās pie pilnām skatītāju tribīnēm, tad lauvēns savu slavas devu jau ir saņēmis, bet 2023. gadā starmeši apspīdēs ezīti Spaikiju.

Pasaules čempionāts hokejā risināsies no 12. līdz 21. maijam divās pilsētās – Tamperē un Rīgā. Rīgā spēles aizvadīs B grupa, kur bez Latvijas izlases spēles arī Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti