Pasaules hokeja čempionātā Rīgā skatītājiem stāvvietu biļetes sola par lētāku cenu

Pasaules hokeja čempionātā Rīgā 2023. gada pavasarī lētākās biļetes uz Latvijas izlases spēlēm būs stāvvietu zonā par 30 eiro, par turnīra rīcības komitejas vadītāja Edgara Bunča teikto trešdien vēstīja Latvijas Hokeja federācija. 

Pēc Bunča teiktā, līdzjutēji aktīvi reģistrējas izlozei, kas notiks 13. oktobrī, un laimējušajiem būs iespēja iegādāties līdz sešām dienas biļetēm uz pasaules čempionāta spēlēm. Savukārt biļešu pārdošana uz atsevišķām spēlēm paredzēta vēlāk. 

Sadarbībā ar čempionāta rīkošanas partneriem organizatori cenšas izbrīvēt tirdzniecībai maksimāli pieejamo biļešu skaitu, precīzi vienojoties par turnīra tehnisko un organizatorisko prasību ietekmi uz sēdvietu skaitu "Arēnā Rīga", kur teorētiski ir 10 300 sēdvietu.

"Šajā brīdī droši varam piedāvāt vien nepilnas 6000 sēdvietas. Cenšamies atbrīvot pēc iespējas vairāk sēdvietas jau esošajās cenu kategorijās, gan arī papildus vietas – trešajā un ceturtajā balkonā, kā arī precizēt pieejamās stāvvietas," Bunci citēja LHF. "Tas pavērtu iespējas piedāvāt papildus biļetes par zemākām cenām. Izskatās, ka precizēts papildu sēdvietu plāns varētu būt gatavs februārī, kad ir plānots uzsākt atsevišķu spēļu [biļešu] tirdzniecību."

Biļetes trešajā un ceturtajā balkona paredzēts pārdot par zemākām cenām, bet vēl notiek aprēķini par sēdvietu skaitu un pieejamību.

Iepriekš septembrī organizatori paziņoja, ka uz Latvijas izlases spēlēm pasaules čempionātā Rīgā 140 līdz 325 eiro maksās dienas biļete, kas ļaus klātienē noskatīties arī citas attiecīgās dienas spēles, bet 89 līdz 135 eiro cena būs biļetei uz atsevišķu mājinieku spēli. 

Pasaules čempionāts hokejā risināsies no 12. līdz 21. maijam divās pilsētās – Tamperē un Rīgā. Rīgā spēlēs B grupa, kur bez Latvijas izlases iekļauta arī Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti