Pasaules čempionātā hokejā zināmi visi ceturtdaļfinālu pāri

Pēc mājinieku Somijas hokejistu uzvaras 3:0 pār Čehiju otrdien pasaules čempionātā kļuva zināms komandu sadalījums visos ceturtdaļfināla pāros.

Pirmo vietu B grupā Tamperē ieguvušie somi cīņā par vietu pusfinālā tiksies ar Slovākiju, kas priekšsacīkšu pēdējā dienā nodrošināja 4. vietu A grupā. Otrajā pozīcijā B grupā finišējusī Zviedrijas izlase cīņā par vietu pusfinālā uzņems pašreizējos titula īpašniekus kanādiešus, kuri ieņēma 3. vietu A grupā.

Čehijas izlase ierindojās 3. vietā B grupā un par vietu pusfinālā konkurēs ar Vāciju, kas bija otrā labākā komanda A grupā. Jau pirms dienas pēdējām spēlēm bija zināms, ka turnīru bez zaudējumiem A grupā noslēgusī Šveices izlase ceturtdaļfinālā Helsinkos tiksies ar ASV valstsvienību, kas noslēdza labāko četrinieku otrā grupā.

Ceturtdaļfināla spēļu uzvarētājus pusfinālā sapāros pēc ranga, kurā uzskaitīs grupu kārtā sasniegtos rezultātus. Rangā augstākās vietas īpašniece pusfinālā tiksies ar viszemāk ierindojušos komandu.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība pēdējā spēlē grupā piekāpās Zviedrijai un izslēgšanas turnīrā netika, čempionātu noslēdzot 10. vietā.

Visi ceturtdaļfināli notiks ceturtdien, pusfināli būs sestdien, bet finālspēles par medaļām čempionātu noslēgs svētdien.