Pārbaudes spēlē «Dinamo» hokejisti pārliecinoši uzvar izlases kandidātus

Piektdien Piņķu ledus hallē pārbaudes spēlē tikās Rīgas “Dinamo” un Latvijas izlases kandidātu komanda, un šajā mačā ar 5:1 uzvaru izcīnīja Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlējošā komanda. Pēc tam gan tika aizvadīta pēcspēles metienu sērijā, kurā neizšķirts 2:2, liecina “Dinamo” mājaslapā publicētā informācija.

Šī spēle kļuva par debiju izlases galvenajam trenerim Harijam Vītoliņam. “Dinamo” spēli iesāka aktīvāk, un jau septītajā minūtē pirmos vārtus ar metienu tuvajā stūrī guva kanādiešu uzbrucējs Hanters Šinkaruks. Turpinājumā skaitlisko vairākumu ar ļoti precīzu metienu no distances realizēja Frenks Korrado, bet pirmā perioda izskaņā vēlreiz vairākumu realizēja Rudolfs Cervenijs.

Otrā perioda ievadā vēlreiz izcēlās Šinkaruks, un rezultāts kļuva 4:0. Bet trešā perioda vidū skaisti skaitlisko vairākumu izspēlēja izlases kandidāti un Ronalds Ķēniņš vienus vārtus atspēlēja, taču punktu mačam pielika Nerijs Ališausks.

Pēcspēles metienu sērija beidzās 2:2, un “Dinamo” komandā precīzi bija Korrado un Kristaps Zīle, bet Latvijas komandā izcēlās Rihards Bukarts un Ķēniņš.