Ozoliņa un Hosas gūtie vārti veicina Rietumu uzvaru

Sandis Ozoliņš un Marcels Hosa sestdien Bratislavā guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Zvaigžņu spēlē, kurā Rīgas "Dinamo" līderi veicināja Rietumu komandas uzvaru 18:16 pār Austrumu konferences izlasi, informēja rīkotāji.

Ozoliņš iemeta vienus vārtus, turpretim "Dinamo" labākais vārtu guvējs Hosa izcēlās ar diviem iemestiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Abas komandas ierasti Zvaigžņu spēles formātam vairāk centās izklaidēt skatītājus, nevis izrādīja centību aizsardzībā. Ozoliņš 9.minūtē panāca Rietumiem 4:2 pārsvaru, savukārt Hosa otrajā periodā divreiz izvirzīja Rietumu zvaigznes vadībā.

Pirms spēles notikušajos meistarības konkursos ar 4:3 uzvarēja Rietumu konferences hokejisti, kas palika nepārspēti apļa slidošanā uz laiku, vārtsargu konkursā, metienu precizitātē un ātruma stafetē. Turpretim Austrumu izlase punktus nodrošināja slidošanas veiklības stafetē, bullīšos, kā arī izcēlās ar spēcīgāko metienu. Omskas apgabala "Avangard" spēlētāja Denisa Kuļaša raidītā ripa sasniedza ātrumu 161 kilometrs stundā, kas gan būtiski atpaliek no KHL rekorda.

Ozoliņš piedalījās ceturtajā KHL Zvaigžņu spēlē. Iepriekš viņš laukumā devās 2010. gadā Minskā, 2011. gadā Sanktpēterburgā un 2012. gadā Rīgā, kad viena no komandām bija nosaukta viņa vārdā. Hosa KHL Zvaigžņu spēlē piedalījās trešo reizi. Balsojumā par KHL Zvaigžņu spēles dalībniekiem Ozoliņš aizsargu konkurencē saņēma lielāko balsu skaitu, nodrošinot vietu Rietumu starta sastāvā. Hosa Zvaigžņu spēlē iekļuva pēc līgas vadības lēmuma.