«Optibet» Hokeja līgas līderpozīcijās nostiprinās «Mogo»

“Optibet” Hokeja līgas spēlē milžu cīņās “Mogo” sestdien ar 4:3 uzvarēja “Liepāja”,/”Optibet” vienību, kopvērtējumā stabili ieņemot līderu pozīcijas, liecina organizatoru informācija.

Jau pašā spēles ievadā “Mogo” izvirzījās vadībā, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Andris Siksnis un Rustams Begovs, un otrās trešdaļas ievadā pārsvaru nostiprināja vēl Ronalda Cinka vārtu guvums.

Drīz vien gan rezultāta starpību nedaudz samazināja Bruno Zabis, bet trešajā trešdaļa liepājnieki pat izlīdzināja rezultātu, pateicoties Aleksandra Nivikova un Roberta Štelmahera meistarībai. Taču punktu šai līdzvērtīgajai spēlei pielika Miks Lipsbergs, deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām izvirzot “Mogo” vadībā.

Tikmēr “Zemgale/LLU” ar 3:2 uzvarēja HS “Rīga”. Lai gan jelgavnieki bija vadībā ar 3:0, rīdzinieki nepadevās, un divas minūtes pirms pamatlaika beigām spēja samazināt vārtu starpību līdz minimumam.

Savukārt citā spēlē pērnā gada čempionvienība HK “Kurbads” ar 6:1 uzvarēja “Prizmu”.

Šobrīd Virslīgas kopvērtējuma līdere ar 59 punktiem ir “Mogo” vienība, kurai ar 48 punktiem seko “Liepāja/Optibet”, bet trijnieku noslēdz “Kurbads” ar 47 punktiem.