Pasaules čempionāts daiļslidošanā. Izvēles programma vīriešiem

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas čempionāta hokejā pusfināls. HK "Mogo/LSPA" - HK "Olimp/Venta 2002"

«Olimp/Venta 2002» izvirzās vadībā Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijā

"Olimp"/"Venta 2002" sestdien izcīnīja uzvaru "Optibet" Latvijas Hokeja līgas (OHL) pusfināla piektajā mačā, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā 3-2.

"Olimp"/"Venta 2002" viesu lomā ar rezultātu 3:2 uzvarēja "Mogo"/LSPA, nonākot vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas finālsērijā.

"Olimp/Venta 2002" aizsargs Gatis Sprukts par spēli pret "Mogo/LSPA"
00:00 / 00:28
Lejuplādēt

Spēles 19.minūtē "Olimp"/"Venta 2002" hokejisti nopelnīja mazākumu un mājiniekiem vajadzēja tikai 12 sekundes, lai realizētu vairākumu. Pēc Gata Gricinksa piespēles vārtus guva Rūdolfs Polcs, panākot 1:0.

Otrās trešdaļas sākumā viesu komandai vajadzēja četrarpus minūtes, lai izvirzītos vadībā ar 2:1. Vispirms vārtus pēc Reiņa Mārtiņa Lejnieka piespēles guva Maksims Širokovs, bet pēc mazāk kā trīs minūtēm vēlreiz Linardu Lipski "Mogo"/LSPA vārtos pārspēja Sandis Grīnbergs.

Septiņas sekundes pirms otrā perioda beigām neizšķirtu atjaunoja "Mogo"/LSPA, vārtus gūstot Ričardam Grīnbergam. Noslēdzošās trešdaļas sestajā minūtē uzvaru nesošos vārtus "Olimp"/"Venta 2002" labā guva Miķelis Rēdlihs.

Sērijas sestā spēle notiks 28.martā.

Otrā pusfināla sērijā starp "Liepājas" un "Zemgale"/LLU vadībā ar 3-1 ir jelgavnieki.

Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.