«Olimp/Venta 2002» hokejisti piedzīvo neveiksmi Kontinentālā kausa spēlē, bet sasniedz trešo kārtu

Svētdien Latvijas čempionvienība "Olimp"/"Venta 2002" piedzīvoja zaudējumu Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas trešajā spēlē, Budapeštā ar 1:3 piekāpjoties Ungārijas vienībai “Ferencvaros”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā spēles rezultātu atklāja Gerge Naģs, izvirzot Ungārijas vienību vadībā ar 0:1. Šāds rezultāts uz tablo palika līdz par trešās trešdaļas ievadam, kad pretinieku pārsvaru nostiprināja Juhani Tamminens, bet vēl pēc dažām minūtēm Balāzs Šomoģi panāca Latvijas vienībai jau visai nepatīkamo 3:0.

Goda vārtus šajā spēlē guva Edijs Brahmanis, izdarot to nepilnas divarpus minūtes līdz spēles beigām.

Piektdien “ Olimp/Venta 2002”  ar 4;1 pārspēja Kijevas “Sokil” , bet sestdien – ar 5:3 bija pārāka pār Tartu “Valk 494” vienību.  Svētdien vakarā Kijevas "Sokil"  ar 9:4 uzvarēja Tartu "Valk 494"  komdandu, un tas pavēra iespēju Latvijas komandai uzvarēt grupa un sasniegt turnīra trešo kārtu.