Olimpiskie atlēti no Krievijas un Čehijas hokeja izlase iekļūst pusfinālā

Čehijas hokeja izlase trešdien tikai pēcspēles metienos ar 3:2 spēja uzvarēt ASV valstsvienību, nodrošinot dalību Phjončhanas olimpisko spēļu hokeja turnīra pusfinālā. Čehijai pretim stāsies olimpiskie atlēti no Krievijas, kas pārliecinoši ar 6:1 uzvarēja Norvēģijas hokeja izlasi.

Čehijas - NorvēģijassSpēles rezultātu septītajā minūtē atklāja ASV izlases spēlētājs Raiens Donato, taču pēc desmit minūtēm Jans Kolars izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas vidū Tomāšs Kundrāteks spēja izvirzīt vadībā čehus, bet jau pēc dažām minūtēm izlīdzinājumu panāca Džims Sleiters.

Trešajā trešdaļā un vēlāk arī papildlaikā nevienai no izlasēm neizdevās gūt vārtus, un uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kur Čehijai uzvaru nodrošināja Petrs Koukals, raidot izšķirošo “bullīti”.

Pārliecinoši ar rezultātu 6:1 olimpisko atlētu komanda no Krievijas uzvarēja Norvēģijas hokeja valstsvienību.

Jau pirmajā trešdaļā Norvēģijas vārtos ripa paviesojās trīs reizes – precīzi bija Mihails Grigorenko, Ņikita Gusevs un Vjačeslavs Voinovs.

Otrās trešdaļas vidū Aleksanderam Bonsaksenam izdevās vārtu starpību samazināt, taču krievu atlēti atkal izcēlās ar diviem vārtu guvumiem – precīzi bija Sergejs Kaļiņins un Ņikita Ņesterovs. Spēles noslēdzošajā periodā tikai viens vārtu guvums, un ar to izcēlās Ivans Telegins.

Tikmēr trešdien vēlāk divās ceturtdaļfināla spēlēs tiks noskaidrots arī otrs pusfināla pāris.