Olimpietis Vasiļjevs atgriežas ar gūtiem vārtiem Vācijas līgā

Latvijas izlasē startam Soču olimpiskajā hokeja turnīrā iekļautais Herberts Vasiļjevs piektdien pēc savainojuma sadziedēšanas sezonā pirmajā spēlē guva vārtus, tomēr uzbrucēja pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" uzbraukumā ar 1:4 zaudēja Izerlonas "Roosters" Vācijas līgā, informēja rīkotāji.

"Pinguine" sastāvā Vasiļjevs guva vienīgos vārtus, pirmajā trešdaļā panākot neizšķirtu 1:1. Vasiļjeva rēķinā bija trīs metieni pa vārtiem, divas soda minūtes, kā arī neitrāls lietderības rādītājs.

Latvijas valstsvienības bijušais kapteinis Vasiļjevs līdz šim pēdējoreiz nacionālajā izlasē spēlēja 2011. gada pasaules čempionātā Slovākijā. Vēlāk viņš kļuva par Vācijas pilsoni, taču hokejā Vasiļjevam joprojām ir Latvijas pieraksts, kas ļauj piedalīties arī Soču ziemas olimpiskajā turnīrā.

Valstsvienības galvenā trenera Teda Nolana lēmums iekļaut Vasiļjevu izlasē dalībai Soču olimpiskajā turnīrā bija viens no lielākajiem pārsteigumiem sastāva komplektēšanā. Nolans ir pārliecināts, ka tik pieredzējušam spēlētājam pietiks laika, lai pēc kājas traumas līdz olimpiskajam startam atgūtu labāko formu. Sočos ziemas olimpiskās spēles sāksies 7.februārī.