Eiropas sieviešu turnīrs volejbolā. "RVS" - "Roplabda"

Latvijas hokeja virslīga. HS "Rīga" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" - HK "MOGO"

«Olimp» hokejisti uzvaru sēriju pagarina pret Latvijas čempioniem HK «Mogo»

Ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas hokeja čempionātā trešdien guva jaundibinātais klubs "Olimp", kas savā laukumā ar 5:1 pieveica HK "Mogo", liecina organizatoru informācija. Uzvara ļāva "Olimp" kļūt par turnīra līderiem.

Laukumā tika gaidīta spraigāka cīņa, taču laukuma saimnieki jau mača pirmajā pusē panāca 4:0 pārsvaru. Pirmajā trešdaļā bijušie Latvijas izlases aizsargi Maksims Širokovs un Aleksandrs Jerofejevs ar spēcīgiem šķīlieniem guva divus pirmos vārtus, bet otrajā trešdaļā "Olimp" pārsvaru nostiprināja Renārs Undelis un Vjačeslavs Truhno. Renāru Kazanovu "Mogo" vārtos aizstāja Henrijs Ančs, kuru trešajā periodā pārspēja Kirils Galoha, pirms Edgars Kurmis viesiem guva prestiža vārtus.

Līderu trijniekā nostiprinājās arī "Kurbads", kas trešdien viesos ar 6:1 pārspēja "Dinaburgu". Divus vārtus uzvarētājiem guva Artūrs Logunovs.

Turnīra tabulas galvgalī pa 30 punktiem ir jaunajai līdervienībai "Olimp" un HK "Liepāja", taču liepājnieki aizvadījuši trīs spēles vairāk. Divus punktus mazāk iekrājuši "Kurbada" hokejisti.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.