«Olimp» hokejisti ar uzvaru pār pastarīšiem noturas Latvijas čempionāta līderos

Jaundibinātais klubs "Olimp" sestdien viesos ar 6:3 uzvarēja Latvijas hokeja čempionāta pastarīšus "Prizma/IHS" un saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar dienas pārējo spēļu rezultātiem)
Izšķirošu pārsvaru "Olimp" panāca otrās trešdaļas sākumā sešarpus minūtēs, kurās Nikolajs Jeļisejevs un Renārs Cipruss pa reizei izmantoja skaitlisko pārsvaru, bet Reiņa Mārtiņa Lejnieka vārtu guvums palielināja viesu pārsvaru līdz 5:1.

Pozīcijas līderu trijniekā nostiprināja HK "Kurbads", kas pretinieka laukumā ar 6:2 uzveica HS "Rīga" hokejistus. Pa diviem vārtiem "Kurbadam" guva Kirils Tambijevs un Krišjānis Rēdlihs.

Turnīra tabulas galvgalī pa 32 punktiem ir "Olimp" un HK "Liepāja", kas vēlāk sestdien viesos ar 4:3 uzveica "Zemgale/LLU" hokejistus. Tiesa, liepājnieki ir aizvadījuši trīs spēles vairāk.

Pašreizējie čempioni HK "Mogo" sestdien Daugavpilī sarežģītā spēlē ar 5:4 pārspēja "Dinaburgu".

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.