Ņujorkas «Rangers» aptur metienu krusu Girgensona «Sabres» zaudējumā

Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā izbraukumā ar 1:3 piekāpās Ņujorkas "Rangers", liecina NHL informācija.

Girgensons laukumā pabija teju 13 minūtes, no kurām vairāk nekā minūti pavadīja spēlējot skaitliskajā mazākumā. Spēles gaitā latvietis trīs reizes meta pa pretinieku vāriem un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Mača galvenais varonis neapšaubāmi bija mājinieku vārtsargs Henriks Lundkvists, kurš atvairīja 39 no 40 metieniem, no kuriem 14 bija tieši skaitliskajā mazākumā.

Spēles gaitā mājinieki izpildīja tikai 22 metienus, taču trīs no tiem šķērsoja vārtu līniju.

Pirmajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, taču otrajā trešdaļā mājinieki "Sabres" vārtos nogādāja divas ripas. Pēdējā perioda ievadā viesi vienus vārtus atguva, taču nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām ripa tika raidīta jau tukšos vārtos, nodrošinot mājinieku uzvaru.

Pēc 15 spēlēm "Sabres" ar 16 punktiem ieņem sesto vietu NHL Rietumu konferencē.