NHL viesizrādēs Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» zaudē Stokholmā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien Stokholmā ar 2:3 zaudēja Tampabejas "Lightning" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neiekrāja, liecina NHL informācija. Iespēja revanšēties un pārtraukt četru zaudējumu sēriju "Sabres" būs jau sestdien, kad abas komandas Zviedrijas galvaspilsētā tiksies vēlreiz.

Laukumā Girgensons bija 13 minūtes (12:53), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Zemgus Girgensons par "Sabres" pirmo spēli Stokholmā
00:00 / 00:42
Lejuplādēt

Girgensons pēc spēles Latvijas Radio pastāstīja, ka mača sākumā kājas vēl bijušas pasmagas, bet otrajā periodā sajūtas jau uzlabojās. "Lightning" tikt pie uzvaras palīdzēja labāk aizvadīts mača sākums, pirmajā trešdaļā iemetot divus vārtus, bet Bufalo komandai vēlāk atspēlēties neizdevās, atzina Latvijas hokejists.

"Sabres" abus vārtus guva Sems Reinharts, otrajā un trešajā trešdaļā divreiz samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Bufalo "Sabres" - Tampabejas "Lightning" spēles momenti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

NHL piektdien informēja, ka arī 2020./2021.gada sezonā vairāki klubi aizvadīs savstarpējas spēles Eiropā. Bostonas "Bruins" un Nešvilas "Predators" sezonu sāks Prāgā, bet Kolorādo "Avalanche" un Kolumbusas "Blue Jackets" aizvadīs divas spēles Helsinkos. Spēļu datumi kļūs zināmi vēlāk. Tādējādi arī nākamsezon tuvu mājām NHL spēlē varētu piedalīties kāds Latvijas hokejists, jo "Blue Jackets" rīcībā ir vārtsargi Matīss Kivlenieks un Elvis Merzļikins.

Garijs Betmens par NHL spēļu rīkošanu Krievijā
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Pirms nākamās sezonas sākuma "Bruins" un "Predators" Eiropā aizvadīs pa pārbaudes spēlei, tiekoties attiecīgi ar Manheimas "Adler" un SC "Bern" hokejistiem Vācijā un Šveicē.

NHL komisārs Garijs Betmens žurnālistiem arī teica, ka līgas spēles drīzā nākotnē varētu klātienē redzēt arī Krievijā. Savukārt NHL hokejistu dalību Pekinas olimpisko spēļu turnīrā viņš raksturoja kā līgas darbībā lielu izaicinājumu.