NHL publicē treniņu atsākšanas protokolu, sezonas restarta laiku vēl nenosauc

Nacionālā hokeja līga (NHL) pirmdien publicēja dokumentu, kas reglamentē nosacījumus komandu treniņu atsākšanai pandēmijas apstākļos. Precīzu datumu treniņu atsākšanai līga nenosauca, bet norādīja, ka darbības atsāksies jūnija sākumā. Savukārt iespējamais sezonas restarta laiks vēl nav zināms.

Ja vietvaru noteikto ierobežojumu dēļ kādiem klubiem būs liegts aizvadīt treniņus, NHL palīdzēs rast alternatīvus risinājumus. NHL sola turpināt novērot situāciju katra kluba atrašanās vietā un sola ieviest plānos korekcijas, ja tas būs nepieciešams.

Treniņi varēs risināties grupās ne vairāk kā sešām personām katrā no tām, un tikai treniņu bāzes teritorijā, liecina līgas publicētā informācija. Treniņu dalībniekiem būs liegts uz nodarbībām bāzē ierasties ar sabiedrisko transportu vai taksometru. Bāzē būs jāvalkā sejas maska, izņemot brīžus, kad persona trenēsies uz ledus vai zālē. 

Ledus laukumā drīkstēs atrasties tikai hokejisti, malā būs jāpaliek treneriem un personālam, bet žurnālistiem, kā arī sportistu vecākiem un aģentiem iekļūšana bāzē būs liegta. NHL uzsvēra, ka

dalība treniņos būs strikti brīvprātīga. 

Divas nedēļas pirms treniņu sākšanas visiem hokejistiem un klubu personālam jādodas karantīnā, bet 48 stundas pirms pirmā treniņa viņiem veiks koronavīrusa testu. Turpmāk testēšana notiks divreiz nedēļā. 

NHL regulāro sezonu pandēmijas dēļ apturēja 12.martā trīs nedēļas pirms plānotā regulārās sezonas noslēguma. Nedēļas nogalē NHL spēlētāju asociācija (NHLPA) balsojumā atbalstīja sarunu turpināšanu par sezonas atsākšanu ierobežota skaita spēļu norises vietās 24 klubu izslēgšanas turnīrā, kura norises laiks vēl nav zināms. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti