NHL latviešu derbijā Merzļikina «Blue Jackets» uzvar Girgensona «Sabres»; panākums arī Bļugeram

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) latviešu savstarpējā spēlē otrdien Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:3 pārspēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres". Panākumu izcīnīja arī Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins", kas 3:1 pārspeja Nešvilas "Predators", liecina NHL informācija.

Merzļikins "Blue Jackets" vārtos atvairīja 38 no 41 metiena jeb 92,7%.

Kolumbusas labā Ēriks Robinsons izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb "hat-trick". Viņš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Girgensons spēlēja 11 minūtes un 34 sekundes, no kurām 50 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latviešu uzbrucējs izpildīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komandai, kas šobrīd turpina cīnīties par vietu izslēgšanas spēļu zonā, šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Bufalo "Sabres" spēles momenti

Pitsburgas komandas uzvarā Bļugers spēlēja 12 minūtes (12:13), no kurām teju divas minūtes (1:59) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet vienu reizi pielietoja spēka spēli, uzvarēja 45% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visi vārti šajā spēlē tika gūti pēdējā trešdaļā. Rezultātu atklāja "Predators", taču turpinājumā trīs vārtus pēc kārtas guva Pitsburgas spēlētāji.

Šis bija "Penguins" trešais panākums pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 69 punktiem 60 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 8. vietā. Pozīciju zemāk ir "Sabres", kas 59 mačos iekrājusi 66 punktus. Kolumbusas komanda ar 46 punktiem 61 spēlē ir konferences pēdējā 16. vietā.

Nākamo spēli "Sabres" ceturtdien viesos aizvadīs pret Bostonas "Bruins", kamēr "Penguins" izbraukumā spēlēs ar Tampabejas "Lightning". Dienu vēlāk "Blue Jackets" uzņems Sietlas "Kraken".