NHL latviešu derbijā Girgensona «Sabres» uzvar Bļugera «Penguins»

Pitsburgā otrdien notika Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā otrais latviešu derbijs, kurā tikās Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins". Uzvaru ar 2:1 izcīnīja Girgensona pārstāvētā vienība. Savukārt citā mačā Rūdolfs Balcers atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, veicinot Sanhosē "Sharks" uzvaru pār Minesotas "Wild" (4:1), liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja nepilnas 18 minūtes (17:53), no kurām trīs minūtes (3:05) vairākumā un trīs minūtes un 21 sekundi mazākumā. Viņš asistēja vienā vārtu guvumā, veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 63% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Girgensons atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, tobrīd "Sabres" panākot 2:0 vadību. Vēlāk izrādījās, ka latvietis veicinājis tieši uzvaras vārtus.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons 15 spēlēs ir guvis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.

Tikmēr Bļugers spēlēja 14 minūtes un 37 sekundes, no kurām nepilnas četras minūtes (3:43) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un uzvarēja 64% iemetienu. Maču Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Bufalo "Sabres" mača spilgtākie momenti

Citā spēlē Balcers uz ledus bija teju 15 minūtes (14:51), no kurām 27 sekundes vairākumā un 23 sekundes mazākumā. Liepājnieks šajā mačā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Tāpat viņš veica vienu metienu un bloķēja vienu pretinieku ripu, spēli noslēdzot ar pozitīvu rādītāju +1.

Balcers otrā perioda vidū asistēja komandas trešajā vārtu guvumā, tobrīd rezultātam kļūstot 3:1.

Balcers asistē vārtu guvumā

Pēc ātras ripas kustības, kurā iesaistījās arī Balcers, "Sharks" trešā perioda vidū panāca 4:1.

Balcers atzīmējās ar otro rezultatīvo piespēli

Balcers šosezon 15 spēlēs guvis divus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Sanhosē "Sharks" un Minesotas "Wild" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 17 punktiem 15 spēlēs ieņem desmito vietu NHL Rietumu konferencē. Savukārt "Sabres" ar 16 punktiem 15 mačos ir 12. vietā Austrumu konferencē. Pozīciju zemāk ir "Penguins", kas 15 mačos iekrājuši 14 punktus.

Ceturtdien "Sabres" uzņems Kalgari "Flames", bet Pitsburgas "Penguins" viesosies pie Monreālas "Canadiens". Tikmēr "Sharks" izbraukumā spēlēs ar Sentluisas "Blues".