NHL klubs Tampabejas «Lightning» drīz pēc izsaukšanas atgriež Gudļevski fārmklubā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Tampabejas "Lightning" tikai septiņas stundas pēc lēmuma par Kristera Gudļevska izsaukšanu paziņošanas otrdien informēja par vārtsarga atgriešanu atpakaļ fārmklubā, kas spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL), liecina NHL informācija.

Pēc "Lightning" pamatvārtsarga Bena Bišopa savainojuma Gudļevski jau 21.decembrī izsauca uz NHL komandu, kur viņš arvien palika rezervē un laukumā tika vienā spēlē uz maiņu jau pēdējās trešdaļas vidū. Savukārt 4.janvārī Gudļevskis devās atpakaļ uz AHL klubu Sirakūzu "Crunch", jo kluba vadība uzskatīja, ka atgriešanās fārmklubā ļaus Gudļevskim nepazaudēt formu, sēžot tikai uz rezervistu soliņa.

Pēc Bišopa traumas uz laiku par "Lightning" pirmo vārtsargu kļuva Andrejs Vasiļevskis, ar kuru vārtos Tampabejas klubs zaudēja pēdējās četrās spēlēs un ielaida 20 vārtu.

Gudļevskim tādējādi ies secen iespēja nākamajā "Lightning" spēlē tikties ar atžirgušo Bufalo "Sabres" un tās uzbrucēju Zemgu Girgensonu.

"Sabres" tikmēr otrdien ar 4:1 mājās uzveica Filadelfijas "Flyers" un izcīnīja trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs, kurās komanda nav palikusi bez punktiem. Girgensons šoreiz rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (15:56), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.