NHL klubs Kolorādo «Avalanche» pagarinājumā uzvar pirmajā Stenlija kausa finālspēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolorādo "Avalanche" trešdien savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja trofejas pašreizējos īpašniekus Tampabejas "Lightning" pirmajā Stenlija kausa finālsērijas spēlē, liecina NHL informācija.

Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē mājiniekiem guva Andrē Burakovskis.

Andrē Burakovskis par Stenlija kausa pirmo finālspēli
00:00 / 00:32
Lejuplādēt

"Avalanche" laukumā atgriezās pēc deviņu dienu pauzes, jo komandai iepriekš uzvarai Rietumu konferences finālā pār Edmontonas "Oilers" pietika ar četrām spēlēm.

Kolorādo "Avalanche" - Tampabejas "Lightning" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pirmajā trešdaļā Kolorādo klubs veica 15 metienus un guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā 3:1. Taču otrajā trešdaļā Ondržejs Palāts un Mihails Sergačevs panāca "Lightning" izlīdzinājumu.

Stenlija kausu iegūs komanda, kas sērijā uzvarēs septiņās spēlēs. Otrā spēle notiks sestdien "Avalanche" mājvietā Denverā. Kolorādo klubs Stenlija kausu nav ieguvis kopš 2001. gada.