NHL klubs Fīniksas «Coyotes» pēc īpašnieku maiņas varētu rast citu mājvietu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība trešdien apstiprināja Fīniksas "Coyotes" jaunu vairākuma īpašuma daļu  īpašnieku, bet tas vēl nekliedē komandas fanu bažas par komandas iespējamo pārcelšanos uz citu pilsētu, vēstīja raidorganizācija TSN. Ja klubam neuzbūvēs jaunu arēnu, tas Fīniksā, visticamāk, nepaliks.

Par "Coyotes" noteicošo īpašnieku kļuva miljardieris Alekss Meruelo, kurš pastāstīja, ka pašlaik neplāno komandas pārcelšanu uz citu pilsētu, turklāt NHL noteikumi liedz to paveikt uzreiz pēc pārdošanas darījuma. Pēdējos pārdesmit gados "Coyotes" ir piedzīvojis daudzus īpašniekus, bet komandas perspektīvas tas nav uzlabojis.

NHL komisārs Garijs Betmens neizlēdza iespēju, ka "Coyotes" varētu pārcelties uz citu pilsētu, ja Fīniksā netiks uzcelta jauna arēna. Aizvadītajā sezonā "Coyotes" bija trešais sliktākais mājas spēļu apmeklējums līgā, un pirmkārt tāpēc, ka komanda spēlē Fīniksas piepilsētā Glendeilā, kurp nokļūt darbadienu vakaros prasa ļoti daudz laika.

Betmens atturējās vērtēt "Coyotes" nākotni, ja klubam neuzbūvēs jaunu arēnu Fīniksā, bet ļāva noprast, ka NHL tādā gadījumā varētu piekrit komandai pārcelšanai uz citu pilsētu. Interesi par NHL kluba piesaistīšanu izrāda Kvebeka un Hjūstona.

"Negribētu to apspriest, jo negrasos izteikt draudus," teica Betmens. "Acīmredzami klubam ilgtermiņā nav perspektīvas Glendeilā, bet, cerams, mēs pie tā nenonāksim."

Kļūstot par "Coyotes" īpašnieku, Meruelo solīja, ka ir ieinteresēts jaunas arēnas būvniecībā. NHL klubs Fīniksā ir kopš 1996.gada, kad tas pārcēlās no Vinipegas.

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti