NHL hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle, «Penguins» nonāk soļa attālumā no otrās kārtas

Pirmo rezultativitātes punktu šī gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīrā pirmdien guva Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar 7:2 sagrāva Ņujorkas "Rangers", liecina līgas infromācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-1 "Penguins" labā.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 26 sekundes, no kurām minūti (1:16) skaitliskajā mazākumā. Viņš asistēja vienā vārtu guvumā, veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 83% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva otrā perioda vidusdaļā. Tobrīd rezultāts kļuva 4:0.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Spēles pirmais periods noslēdzās neizšķirti (1:1), taču otrajā trešdaļā "Penguins" guva piecus vārtus, uz ko viesi atbildēja ar vienu precīzu metienu. Vēl vienus vārtus mājinieki guva pēdējā periodā.

Spēles spilgtākie momenti

Sērijas piektā spēle trešdien notiks Ņujorkā.

Jau ziņots, ka "Penguins" regulāro sezonu noslēdza NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Bļugera komanda bija vienīgā no četrām latviešu pārstāvētājām vienībām, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

Arī pērn pingvīni Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā spēkojās ar "Rangers", toreiz ar 4-2 pārākai esot Ņujorkas komandai.