Nešvilas «Predators» savu skatītāju priekšā izcīna pirmo uzvaru Stenlija kausa izcīņas finālsērijā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā sestdien pirmo uzvaru izcīnīja Nešvilas “Predators”, kas mājas spēlē ar 5:1 pieveica Pitsburgas “Penguins”, tādējādi finālsērijā samazinot starpību līdz 1-2, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā spēles rezultātu atklāja šobrīdējie Stenlija kausa īpašnieki “Penguins” – kārtējo reizi veiklību demonstrēja Džeiks Gincels. Taču otrā trešdaļa pagāja tieši “Predators” zīmē – Nešvilas komanda saviem skatītājiem par prieku guva trīs vārtus. Ar vārtu guvumiem izcēlās Romans Josi, Frederiks Gudro un Džeims Nīls.

Pēdējais periods pagāja ļoti saspringtā gaisotnē, kas vainagojās ar vairākkārtējiem abpusējiem noraidījumiem. Taču atkal gavilēt varēja Nešvilas līdzjutēji – Kreigs Smits guva jau ceturtos vārtus, bet Matiass Ekholms, izmantojot spēli vairākumā, Pitsburgas "Penguins" vārtos ripu raidot jau piekto reizi šajā spēlē.

Nākamā Stenlija kausa izcīņas finālsērijas spēle notiks otrdien Nešvilā.