Neieskaita Girgensona vārtu guvumu «Sabres» spēlē pret «Panthers»

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien palīdzēja savai komandai Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē gūt uzvaru pār Floridas “Panthers” ar rezultātu 4:2, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja desmit minūtes un četras sekundes, izceļoties ar rezultatīvu piespēli, reizi metot pa pretinieku vārtiem, izdarot divus spēka paņēmienus un noslēdzot spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Otrās trešdaļas beigās Girgensons guva piektos vārtus savas komandas labā, taču tiesneši, noskatoties videoatkārtojuma, nolēma šo vārtu guvumu neieskaitīt.

Spēles rezultātu atklāja Raiens O’Reilijs, skaitliskajā vairākumā “Sabres” labā gūstot pirmos vārtus. Spēles 15. minūtē, pateicoties Girgensona piespēlei, pie vārtu guvuma tika Zaks Bogosjans. Otrajā trešdaļā ar vārtu guvumu izcēlās Braiens Džointa, kuram šī bija jau 1000. spēle līgā. Taču Džonatans Maršeso spēja samazināt vārtu starpību, bet jau drīz rezultātu 4:1 panāca Markuss Folinjo. Bet drīz vien vienus vārtus “Panthers” labā guva Džonatans Iberdo.

Šobrīd “Sabres” ar 76 spēlēs gūtiem 76 punktiem ierindojas NHL Austrumu Konferences 14. pozīcijā. Nākamo spēli Girgensona komanda aizvadīs jau otrdien pret Kolumbusas “Blue Jackets”.