Treneru atalgojums neuzspēj līdzi audzēkņu skaita palielinājumam

Baltijas čempionāta posms motošosejā

Hokeja Virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Mogo/LSPA"

«Mogo/LSPA» pārspēj «Zemgale/LLU» hokejistus Latvijas čempionāta līderu cīņā

Latvijas hokeja čempionāta līderi "Mogo/LSPA" sestdien viesos Jelgavā ar 2:1 uzvarēja tuvākos konkurentus "Zemgale/LLU" un nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

Ričards Grīnbergs pirmajā trešdaļā izvirzīja "Mogo/LSPA" vadībā, bet trešā perioda sākumā Rūdolfs Polcs viesu pārsvaru divkāršoja. "Zemgale/LLU" pēdējās trešdaļas vidū vēl atbildēja ar Artūra Ozoliņa realizētu soda metienu, tomēr neizšķirtu panākt nespēja.

Dienas otrā spēlē "Olimp/Venta 2002" izbraukumā ar 3:0 uzvarēja HK "Liepāja" hokejistus.

"Mogo/LSPA" rēķinā 10 spēlēs ir 19 punkti, savukārt "Zemgale/LLU" ir iekrājuši 16 punktus un aizvadījuši vienu spēli vairāk.

Virslīgā septiņas komandas regulārajā sezonā izspēlē sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā iekļūs četras spēcīgākās vienības.