Latvijas čempionāts hokejā

HK Liepāja - Mogo/LSPA 0:2

Intervija ar Mogo/LSPA hokejistu Renāru Krastenbergu

HK Liepāja - Mogo/LSPA. Spēles momenti

«Mogo/LSPA» hokejisti viesos gūst nozīmīgu uzvaru pār HK «Liepāja». Spilgtākie notikumi

"Mogo/LSPA" hokejisti svētdien viesos ar 2:0 uzvarēja HK "Liepāja" gada pēdējā spēlē Latvijas čempionātā un turnīra tabulā apsteidza pieveiktos sāncenšus. Uzvarētāju vārtos nepārspēts palika Henrijs Ančs, kuru atzina par labāko spēlētāju "Mogo/LSPA" sastāvā.

Rezultātu otrā perioda vidū atklāja "Mogo/LSPA" aizsargs Kārlis Čukste, bet trešā perioda sākumā Renārs Krastenbergs guva viesiem otros vārtus.

Intervija ar Bruno Zabi

Pēc neizšķirti 0:0 aizvadītās pirmās trešdaļas HK "Liepāja" uzbrucējs Bruno Zabis intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka abas komandas cīnās par katru laukuma pleķīti, tādēļ jo īpaši svarīgi būs izmanot iespējas. Zabis pauda cerību, ka komanda iegūs kādu iespēju spēlēt skaitliskā vairākumā.

Kārlis Čukste atklāj rezultātu

Veiksmīgāki gan bija viesi, kam izdevās gūt pirmos vārtus. Čukste pieslēdzās uzbrukumam, teju jau vārtu priekšā saņēma Krišjāņa Rēdliha piespēli un precīzi meta.

Intervija ar Kārli Čuksti

Čukste pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka tāda divu aizsargu rezultatīva sadarbība nebija plānota, bet hokejā ir jāspēj arī improvizēt.

Renārs Krastenbergs divkāršo "Mogo/LSPA" pārsvaru

Vēl viena lieliska izspēle "Mogo/LSPA" izdevās trešā perioda otrajā minūtē. Gata Gricinska piespēle vārtu priekšā atrada Krastenbergu, kurš nekavējās raidīt ripu Māra Jučera vārtos.

Intervija ar Renāru Krastenbergu

Krastenbergs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka "Mogo/LSPA" otrajā periodā izdevās iegūt iniciatīvu, kas ļāva labvēlīgi pavērst cīņas gaitu. Viņš atzinīgi novērtēja komandas sadarbību otro vārtu guvumā, ko pašam izdevās noslēgt ar rezultatīvu metienu.

Turnīra tabulā līderi ir "Olimp/Venta 2002", kam seko "Zemgale/LLU", bet trešo un ceturto vietu ar vienādu punktu skaitu ieņem attiecīgi "Mogo/LSPA" un HK "Liepāja".

Intervija ar Igoru Smirnovu

"Mogo/LSPA" galvenais treneris Igors Smirnovs pirms mača intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka komanda ir gatava cīņai, kurā galvenais būs realizēt savas iespējas. Smirnovs piebilda, ka spēlētājiem jārēķinās ar asu cīņu visā laukumā.

Intervija ar Normundu Sējēju

Savukārt HK "Liepāja" galvenais treneris Normunds Sējējs uzsvēra, ka komandai jāievēro disciplīna un nedrīkst pelnīt noraidījumus. Lai tiktu pie uzvaras, komanda nedrīkst izniekot vārtu gūšanas iespējas, teica Sējējs.

Intervija ar Mihailu Vasiļonoku

HK "Liepāja" prezidents Mihails Vasiļonoks pauda nožēlu par epidemioloģisko situāciju, kas klubā liedz pienācīgi trenēties un spēlēt jaunajai hokeja maiņai. Dažādas veselības problēmas ir ietekmējušas arī meistarkomandu un Vasiļonoks cer, ka janvārī sastāvs pēc vairāku spēlētāju atgriešanās kļūs spēcīgāks.

Intervija ar Oskaru Mārtiņu Freimani

Viens no spēlētājiem, kurš janvārī cer Liepājas klubā atgriezties ierindā pēc traumas, ir aizsargs Oskars Mārtiņš Freimanis. Viņš atlabst pēc kājas operācijas.

Regulārajā sezonā septiņu komandu turnīrā plānots izspēlēt sešus apļus, pēc kuriem četras labākās komandas sasniegtu izslēgšanas spēles.

Čempionāta norisi gan sarežģīja Covid-19 - uz nenoteiktu laiku ir apturēta līderu "Olimp/Venta 2002" dalība turnīrā, kā arī noteikto ierobežojumu dēļ nespēlē jauniešu komanda HS "Rīga". Iepriekš sezonā divu nedēļu karantīnā pabija gan vicelīderi "Zemgale/LLU", gan Daugavpils "Dinaburga".