Kas jāmaina Latvijas sportā? - Cīņa par tenisa prezidenta krēslu sola jautrus brīžus

PK posms daiļslidošanā junioriem. Kirils Korkačs

Latvijas hokeja Virslīga "Dinamo Riga" - HK "Mogo/LSPA"

«Mogo/LSPA» hokejisti sagādā Rīgas «Dinamo» sezonā pirmo zaudējumu

Jauno Latvijas hokeja virslīgas sezonu Rīgas "Dinamo" un "Mogo/LSPA" sāka ar pērnās čempionvienības “Zemgale/LLU” apspēlēšanu, bet sestdien tikās savstarpējā spēlē. Pēdējā trešdaļā gūstot trīs vārtus, pārliecinošu uzvaru 5:1 svinēja "Mogo/LSPA".

Spēle izvērtās noraidījumiem un asumiem bagāta. Pirmā perioda sākumā "Mogo" komandai nācās daudz spēlēt mazākumā. Turpinājumā spēles iniciatīvu izdevās pārņemt, bet pirmajās 20 minūtēs rezultāts tā arī netika atklāts. Otrās trešdaļas vidū "Dinamo" bija spiesta mainīt vārtsargu, savainojumā iedzīvojoties Jānim Auziņam. Viņu aizstāja Latvijas čempionātā jau daudzas sezonas spēlējošais Kārlis Zakrevskis, taču šoreiz viņš nebija komandas glābējs.

"Mogo/LSPA" Latvijas čempionātā uzveic Rīgas "Dinamo" hokejistus
00:00 / 04:14
Lejuplādēt

Četrus rezultativitātes punktus spēlē iekrāja Artūrs Ozoliņš, gūstot vienus vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt divi vārti 18 gadus vecā Zigmāra Reiņa Zīles kontā. Rīgas "Dinamo" aizsargs 36 gadus vecais Māris Jass, kurš šosezon atgriezies Latvijas čempionātā pēc vairākām sezonām Polijā, neslēpa, ka komandas mērķis, neskatoties uz šodienas neveiksmi, ir čempiona tituls. Savukārt savu fizisko formu viņš vērtēja kā pilnīgi beigtu un sacīja, ka vajadzīgi vēl daži mēneši, lai atgūtu ritmu.

Rīgas "Dinamo", kas pagājušajā sezonā spēlēja Kontinentālajā hokeja līgā, šosezon Krievijas sāktā kara dēļ šo līgu pameta un pievienojās Latvijas čempionātam. Komanda pilnībā nomainījusi arī sastāvu. Taču daudzi KHL laika līdzjutēji joprojām komandai palikuši uzticīgi.

Citā virslīgas spēlē hokeja skola "Rīga" sestdien ar 8:1 sagrāva "Prizmas" vienību.