«Mogo/LSPA» hokejisti atspēlē divu vārtu deficītu, uzvar «Dinaburgu». Spilgtākie brīži

Latvijas hokeja virslīgas spēlē HK "Dinaburga" izsēja divu vārtu pārsvaru un ļāva ielaist četrus vārtus noslēdzošajā trešadaļā, kā rezultātā piedzīvoja zaudējumu pret "Mogo/LSPA" ar 4:2.

“Dinaburgas” galvenais treneris Atvars Tribuncovs pirms spēles pauda, ka komanda gatavojas un tiek dota iespēja katram spēlētājam individuāli kaut ko iemācīties. Viņaprāt, pats galvenais ir tas, ka spēlētāji ir progresējuši.

Intervija ar Atvaru Tribuncovu

Savukārt “Mogo/LSPA” galvenais treneris Ģirts Ankipāns norādīja, ka komandas sastāvā ir ieviestas piespiedu korekcijas, un spēlē jaunie spēlētāji, kuri piedalīsies izslēgšanas spēlēs. Runājot par gaidāmajām izslēgšanas spēlēm, Ankipāns atklāja, ka komanda ir gatava cīņai arī ar regulārā čempionāta spēcīgāko komandu “Zemgale/LLU”.

Intervija ar Ģirtu Ankipānu

Pirmajā trešdaļā abas komandas spēlēja līdzīgi, taču pēdējā minūtē "Dinaburga", turklāt, spēlējot mazākumā, izvirzījās vadībā.

"Dinaburga" izvirzās vadībā

Vārtu autors Ernests Azarevičs pēc pirmās trešdaļas atzina, ka pēdējā laikā ir daudz spēļu un treniņi katru dienu, nav laika atpūsties, bet spēlētāji visu laiku ir tonusā. Runājot par spēles turpinājumu, viņš norādīja, ka jābūt disciplīnai, visiem jādara savs darbs, tad viss arī izdosies.

Intervija ar Ernestu Azareviču

Spēli klātienē raudzījās arī pasaules čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis pārtraukumā stāstīja arī par finansiālajām saistībām un naudas sadalījumu čempionāta rīkošanai, turklāt atklāja, ka treniņu halle martā vēl netiks pabeigta.

Intervija ar Edgaru Bunci

Otrās trešdaļas ievadā Jānis Ričards Kārkliņš, izmantojot pretinieku kļūdas, palielināja "Dinaburgas" pārsvaru, un rezultāts kļuva jau 2:0 daugavpiliešu labā.

"Dinaburga" panāk 2:0

“Mogo/LSPA” kapteinis Gatis Gricinskis pēc otrās trešdaļas atzina, ka komandas puiši paši sev sagādājot problēmas. Spēle neiet, un ar puišiem ģērbtuvē būšot runāšana.

Intervija ar Gati Gricinski

Spēli klātienē skatījās arī Rīgas “Dinamo” un valstsvienības uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals. Viņš norādīja, ka ir patīkami skatīties, kā vietējie čaļi spēlē. Viņam aizvadītā sezona nav bijusi viegla, jo komandu savos grožos turēja arī pandēmija. Mārtiņš arī pārslimojis Covid-19, taču, kā norādīja, slimības gaita nav bijusi tik smaga, lai būtu jādodas slimnīcā. Tagad viņš jūtoties labi, palikušas nebūtiskas problēmas. Šobrīd hokejists sāk gatavoties pasaules čempionātam.

Intervija ar Mārtiņu Dzierkalu

Spēles trešā trešdaļa sākās "Mogo/LSPA" zīmē - Danielam Mūrniekam izdevās samazināt rezultāta starpību.

"Mogo/LSPA" samazina rezultāta starpību

Gricinskis izlīdzina rezultātu, panākot 2:2

Nepilnas astoņas minūtes pirms spēles beigām Gatim Gricinskim, "Mogo/LSPA" komandai spēlējot mazākumā, izdevās izlīdzināt rezultātu - 2:2.

Jānis Ozoliņš, tuvojoties perioda noslēgumam, izvirzīja "Mogo/LSPA" vadībā, panākot 3:2.

Jānis Ozoliņš izvirza "Mogo" vadībā

Ar to "Mogo/LSPA" uzvaraas gājiens nebeidzās - Gricinskim gūstot otros vārtus šajā spēlē, komanda nostiprināja vadību ar 4:2.

Gricinskis panāk 4:2 "Mogo" labā

“Visas spēles ir grūtas pēdējā laikā,” pēc spēles atzina vārtu autors Ozoliņš. Komandai regulārajā sezonā palikusi vien viena spēle, un, kā norādīja Ozoliņš, viegli nebūs, jo visas komandas labi spēlē.

Intervija ar Jāni Ozoliņu pēc spēles

Virslīgas līderpozīcijās ar 60 punktiem 35 spēlēs ieņem "Zemgale/LLU", kurai ar 54 punktiem 35 cīņās seko "Olimp/Venta 2002", bet tālāk ir "Liepāja" un "Mogo/LSPA" ar 42 punktiem, kas iekrāti attiecīgi 34 un 35 spēlēs. HS "Rīga" 32 mačos guvusi 24 punktus, kamēr 22 punkti ir Daugavpils "Dinaburgai" 34 spēlēs, kura ieņem sesto vietu. Pastarīša lomā ar 16 punktiem 34 dueļos atrodas "Prizma"/IHS.