«Mogo» sagrauj čempionvienību «Kurbadu»

Latvijas hokeja virslīgas spēlē sestdien HK “Mogo” ar 4:0 sagādāja smagu vilšanos Latvijas čempionvienībai HK “Kurbads”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajās trešdaļas 15. minūtē rezultātu atklāja Kaspars Saulietis, bet pēc tam komandas turpināja cīņu bez vārtu guvumiem līdz pat noslēdzošajai trešdaļai. Pēdējā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās Ronalds Cinks, Artjoms Pankevičs un Andris Siksnis.

Tikmēr citā virslīgas spēlē HK “Prizma” ar 6:2 uzvarēja turnīra vājāko komandu “Lido”. Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksejs Širokovs, Sandis Grīnbergs, Edijs Brahmanis, Miks Lipsbergs, Krists Apsītis un Krists Liepa, bet “Lido” komandā precīzi bija Ņikita Ivanovs un Ričards Kondrats.

Sestdien HK "Zemgale/LLU" ar 3:2 uzvarēja HK "Liepāja" vienību. Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Ivans Ribčiks, Kristaps Millers un Māris Miezis, savukārt liepājnieku labā vārtus guva Roberts Lipsbergs un Romānds Nekļudovs.

Šobrīd Virslīgas kopvērtējuma līerpozīcijās ar 44 punktiem ir "Mogo" un "Prizma", aiz tām ar 33 punktiem seko "Kurbads" un ar 30 punktiem "Zemgale/LLU". Piektajā vietā ir HS "Rīga" ar 28 punktiem, sestajā ar 19 punktiem "Lepāja", bet pastarīšiem "Lido" izdevies iekrāt trīs punktus.

Virslīgas regulārais čempionāts noslēgsies nākamā gada martā, kad četras labākās komandas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs.