«Mogo» izcīna otro uzvaru Kontinentālajā kausā

Latvijas hokeja čempionvienība HK “Mogo” Ukrainā sestdien ar 6:1 uzvarēja Serbijas čempioni Belgradas “Crvena Zvezda”, izcīnot otro uzvaru Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

“Mogo”, kas spēlē C apakšgrupā, izvirzījās vadībā jau spēles pirmajā minūtē, kad vārtus guva Gatis Gricinskis, bet vēl pēc nepilnām trim minūtēm ar vārtu guvumu atzīmējās Kārlis Ozoliņš.

Tikai otrās trešdaļas beigās serbi vienus vārtus atguva, taču jau tūdaļ pārsvaru atguva Rūdolfs Maslovskis.

Trešajā trešdaļā Gricinskim vēl viens vārtu guvums, un arī Elvim Želubovskim divu vārtu guvumi, panākot pārliecinošo 6:1.

Pirmajā Kontinentālā kausa mačā “Mogo” ar 5:3 pārspēja Rumānijas čempioni Brašovas “Corona”. Svētdien Latvijas čempionvienībai gaidāms mačs pret Doņeckas “Donabss”.

“Mogo” pēc divām aizvadītām spēlēm ir C apakšgrupas līdere, sakrājot sešus punktus. “Donbass” ir otrajā vietā ar trim punktiem, bet aizvadīta tikai viena spēle. Ne Serbijas, ne Rumānijas komandas vēl pie punktiem nav tikušas.

Uzvarētāji iekļūs nākamajā grupas kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu 2020.gada janvārī paredzētajā finālā. Turnīrs Ukrainā ilgs līdz svētdienai, 20.oktobrim.