Miljones divi vārti nodrošina Latvijas hokejistēm uzvaru pār Ķīnu

Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība trešdien Itālijā ar 2:1 uzvarēja Ķīnas izlasi pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas spēlē, liecina organizatoru informācija. Abus vārtus uzvarētājām guva Līga Miljone.

Ķīnas hokejistes otrā perioda sākumā izvirzījās vadībā, toties pēdējā trešdaļā Miljone divreiz realizēja skaitlisko vairākumu un Latvijas izlase pārņēma vadību, ko noturēja līdz mača beigām. Ķīnietes vēl mēģināja glābties, priekšpēdējā minūtē aizstājot vārtsardzi ar laukuma spēlētāju, taču neveiksmīgi. Miljoni atzina par labāko uzvarētāju sastāvā.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Latvijas hokejistes piekāpās Itālijas izlasei (1:5) un uzveica Polijas valstsvienību (2:1).

Grupas turnīra turpinājumā Latvijas izlasei ceturtdien jātiekas ar Dienvidkoreju un sestdien ar Kazahstānu. Turnīra uzvarētājas pakāpsies uz pirmās divīzijas A grupu.