Merzļikins tver teju visas ripas NHL pirmssezonas spēlē pret Girgensona klubu

Gatavojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) startam, Elvis Merzļikins otrdien Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos divās trešdaļās tvēra 14 no 15 metieniem, bet Latvijas vārtsarga pārstāvētais klubs pārbaudes spēlē pēcspēles metienos ar 4:5 piekāpās Bufalo "Sabres", kam laukumā devās Zemgus Girgensons, liecina NHL informācija.

Merzļikins "Blue Jackets" vārtus sargāja pirmajās divās trešdaļās, pēc kurām Kolumbusas klubs bija vadībā 4:1. Pēdējā periodā trīs ripas ielaida Džets Grīvss, un uzvarētāju noteica pēcspēles metienos, kur mājinieki zaudēja.

Girgensons spēlēja 19 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, un Latvijas uzbrucēja lietderības rādītājs bija neitrāls.

Savukārt uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhose "Sharks" mājās ar 3:4 zaudēja Losandželosas "Kings". Balcers 14 minūtēs laukumā divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

NHL regulārā sezona sāksies 12. oktobrī.