Merzļikins saspringtā cīņā izcīna trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs

Kolumbusas „Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins izcīnījis uzvaru Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē, viesos ar 4:2 pārspējot līgas pastarīti Losandželosas „Kings”, liecina NHL informācija. Kolumbusas klubam ar Merzļikinu tas bija trešais panākums pēdējos četros mačos.

(papildināts ar Merzļikina komentāru pēc spēles)

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 35 no 37 metieniem jeb 94,6%.

Pēc spēles Merzļikins pauda, ka pirmajā trešdaļā viņam bija visvairāk darba. „Es paveicu savu uzdevumu pirmajā periodā, un viņi [komandas biedri] to izdarīja pārējā spēlē,” teica vārtsargs.  Latvietis arī norādīja, ka bija grūti visu spēli palikt fokusā, jo bija brīži, kad pretinieki uzbruka vairāk un bija brīži, kad bija ilgākas pauzes. Viņš arī piebilda, ka nav manījis ripu pirmajā vārtu guvumā, tāpēc vēlētos to vēlreiz aplūkot atkārtojumā.

Kolumbusas komanda šajā spēlēs izpildīja tikai 24 metienus, taču katrs sestais no tiem lidoja vārtu tīkliņā.

Jau mača ievadā Merzļikins saņēma aukstu dušu, otrajā minūtē mājiniekiem izvirzoties vadībā. Otrajā periodā „Blue Jackets” rezultātu izlīdzināja un izvirzījās vadībā. Pēdējās trešdaļās ievadā rezultāts kļuva jau 3:1, taču mājiniekiem vienus vārtus prata atgūt. Minūti pirms spēles beigām vēl viena ripa atrada ceļu nu jau tukšos „Kings” vārtos, viesiem droši tiekot pie panākuma.

Kolumbusas „Blue Jackets” - Losandželosas „Kings” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kolumbusas vienība 43 spēlēs tikusi pie 48 punktiem, kas dod desmito vietu NHL Austrumu konferencē. No izslēgšanas spēļu zonas viņus tagad šķir tikai viens punkts, tiesa tuvākie konkurenti aizvadījuši par maču mazāk.

Nākamo spēli vēlāk otrdien „Blue Jackets” aizvadīs pret Anaheimas „Ducks”.