Merzļikins piedzīvo zaudējumu NHL spēles papildlaikā

Kolumbusas „Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu vārtos pirmdien ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Tampabejas „Lightning”, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Uzvaras vārtus Tampabejas komanda guva papildlaika pirmajā minūtē.

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 28 no 30 jeb 93,3% pretinieku metienu.

Divas reizes latviešu vārtsargu pārspēja Ņikita Kučerovs, kurš bija precīzs mača trešajā minūtē un pagarinājuma 31 sekundē.

Uzvaras vārtus „Lightning” guva pēc pretinieka atbruņošanas aiz Merzļikina vārtiem, ripu ar divām piespēlēm izspēlējot līdz brīvam metienam.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Tampabejas „Lightning” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau ziņots, ka Merzļikins tika atzīts par aizvadītās nedēļas labāko NHL spēlētāju.

Kolumbusas komanda 57 spēlēs šosezon sakrājusi 70 punktus, kas dod sesto vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli „Blue Jackets” aizvadīs ceturtdien viesos pie Zemgus Girgensona pārstāvētās Bufalo „Sabres”.