Merzļikins paliek nepārspēts, «Blue Jackets» pārtrauc neveiksmju sēriju; Bļugera «Penguins» zaudē

Latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien izcīnīja sauso uzvaru, Kolumbusas "Blue Jackets" pēcspēles metienu sērija ar 1:0 pārspējot Detroitas "Red Wings". Savukārt Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 1:3 zaudēja Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins šajā spēlē apturēja 41 metienu un tika atzīts pār spēles pirmo zvaigzni.

Pēc spēles latvietis atzina, ka šī bija ļoti svarīga uzvara komandai, lai atgūtu pārliecību. "Tas ir tieši tas, kas bija vajadzīgs, zaudējumu sērija paliek pagātnē," sacīja Merzļikins. Vārtsargs norādīja, ka komandai priekšā smags starpsezonas posms, jo ikviens vēlas nākamajā sezonā kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Merzļikina pēcspēles intervija

Rezerves vārtsargs Kolumbusas komandai šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks. Jau ziņots, ka soms Jūnass Korpisalo guva traumu, kas viņam liegs spēlēt līdz pat sezonas beigām.

Šī bija pirmā "Blue Jackets" uzvara pēdējās desmit spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Bļugers spēlēja teju 13 minūtes (12:57), no kurām minūti (1:13) mazākumā un četras sekundes vairākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, uzvarēja 25% iemetienu, nopelnīja piecas soda minūtes par kaušanos un spēli noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Bļugers izvicina dūres ar Džeremiju Lauzonu

Pitsburgas komandai šis bija pirmais zaudējum pēdējās piecās spēlēs.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" mača momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 67 punktiem 50 spēlēs ir otrie NHL Austrumu divīzijā. Par punktu vairāk ir Vašingtonas "Capitals". Savukārt "Blue Jackets" ar 42 punktiem 51 spēlē ir pēdējā astotajā vietā Centrālajā divīzijā.

Ceturtdien Austrumu divīzijas līderu cīņā "Penguins" viesosies pie "Capitals", bet "Blue Jackets" nākamo spēli sestdien aizvadīs pret Karolīnas "Hurricanes".