Merzļikins nostāv «sausā» Šveices čempionātā finālsērijas spēlē

Latvijas hokeja izlases vārtsargs sestdien Šveices augstākās līgas čempionāta filālsērijas piektajā spēlē nosargāja “Lugano” komandas vārtus neieņemtus, cīņā pret Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “Lions” uzvarot ar 4:0, bet sērijā panākot 2-3 liecina organizatoru informācija.

Merzļikins aizvadīja teicamu spēli un atvairīja visus 28 “Lions” metienus, palīdzēdams savai komandai gūt uzvaru un atjaunot intrigu finālsērijā.

Savukārt Ķēniņš uz ledus bija 20 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa Merzļikina sargātajiem vārtiem un par rupjību saņēma sodu desmit minūtes.

“Lugano” komandā divi vārtu guvumi Gregorija Hofmana rēķinā, bet pa vienam – Filipam Fēreram un Lukam Fazīni.

Finālsērijas sestā spēle, kas var atnest Šveices čempionu titulu Ķēniņam vai arī izlīdzināt finālsēŗiju, notiks trešdien.

Gan Merzļikinu gan Ķēniņu gaida pievienojamies Latvijas izlasei, kas šobrīd gatavojas maijā gaidāmajam pasaules čempionātam hokejā. Latvijas izlase Dānijas pilsētā Herningā aizvadīs cīņas pret Norvēģijas, Somijas, Dienvidkorejas, ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas izlasēm.