Merzļikins nāk laukumā uz maiņu, paliek nepārspēts «Blue Jackets» zaudētā spēlē

Kolumbusas "Blue Jackets" trešdien mājās ar 1:4 piekāpās Edmontonas "Oilers" vienībai, bet Elvis Merzļikins zaudētājiem vārtos palika nepārspēts, spēlē iesaistoties otrās trešdaļas sākumā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

"Blue Jackets" vārtos maču sāka Jonass Korpisalo, kurš savā 100. NHL spēlē tvēra astoņus no 12 metieniem, neliedzot "Oilers" jau otrās trešdaļas 5.minūtē iegūt 4:0 pārsvaru. Korpisalo aizstāja Merzļikins, kurš karjerā trešajā NHL spēlē tvēra visus 19 metienus, tomēr uzbrukumā komanda nebija tik rezultatīva, lai pacīnītos par uzvaru.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Leons Draizaitls, bet "Blue Jackets" vienīgo precīzo metienu vēl līdz otrā perioda vidum izpildīja Zaks Verenskis.

Nākamo spēli Kolumbusas klubs aizvadīs piektdien Sentluisā pret "Blues".