Merzļikins mača lielākās zvaigznes lomā veicina «Blue Jackets» uzvaru pār divīzijas līderiem

Teicamu spēli otrdien aizvadīja latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:1 pieveikt spēcīgo Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Šī bija Kolumbusas pirmā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Merzļkins šajā spēlē atvairīja 37 no 38 pretinieku metieniem jeb 97,4%. Tikmēr "Blue Jackets" visas spēles garumā izpildīja vien 21 metienu, taču bija precīzi trīs reizes.

Latviešu vārtsargs pēc spēles tika nosaukts par mača pirmo zvaigzni.

Šī bija trešā spēlē pēc kārtas, kad Kolumbusas komandas vārtus sargāja Merzļikins. Pašlaik somu vārtsargs Jūnass Korpisalo ir guvis nelielu savainojumu. Pēc spēles Merzļikins neslēpa, ka ir priecīgs par iespēju spēlēt vairākas spēles pēc kārtas.

Tāpat viņš skaidroja, ka komanda jau no pirmajām minūtēm spēlēja daudz labāk nekā iepriekšējos mačos. Latvietis arī uzteica komandas spēli aizsardzībā.

Pēcspēles intervija ar Merzļikinu

Divus vārtus "Blue Jackets" guva otrajā trešdaļā, taču trešā perioda ievadā Tampabejas komanda deficītu samazināja līdz minimumam. Spēles izskaņā Kolumbusa atjaunoja divu punktu pārsvaru, raidot ripu tukšos vārtos.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 36 punktiem 37 spēlēs atrodas NHL Centrālās divīzijas sestajā vietā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir vien trīs punkti.

Nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs ceturtdien, atkāroti spēkojoties ar "Lightning".