Merzļikins mača galotnē aizstāj Korpisalo, «Blue Jackets» zaudē; Bļugera «Penguins» uzvar

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" svētdien ar 1:0 pieveica Bostonas "Bruins", uzvarot ceturto spēli pēc kārtas. Tikmēr Elvis Merzļikins spēles izskaņā devās laukumā, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:4 pagarinājumā zaudējot Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja teju 14 minūtes (13:58), kuru laikā izpildīja divus metienus un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Latvietis uzvarēja 60% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikins spēlēja vien 17 minūtes (17:29), kuru laikā atvairīja septiņus no astoņiem metieniem jeb 87,5%. Viņš aizstāja Jūnasu Korpisalo, kurš trešā perioda ievadā guva savainojumu.

Kolumbusas komandai šis bija devītais zaudējums pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Tampabejas "Lightning" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 40 punktiem 50 spēlēs ir pēdējā astotajā vietā NHL Centrālajā divīzijā. "Penguins" ar 67 punktiem 49 spēlēs ir pirmie NHL Austrumu divīzijā. Viņi par punktu apsteidz Vašingtonas "Capitals", kas aizvadījuši par maču mazāk.

Otrdien Kolumbusas komanda uzņems Detroitas "Red Wings", bet "Penguins" vēlreiz spēlēs ar "Bruins".