Merzļikins kaldina «Lugano» pirmo uzvaru Šveices čempionāta finālsērijā

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins Šveices augstākās hokeja līgas finālsērijas trešajā spēlē nosargāja savus vārtus “sausā”, palīdzot savai komandai “Lugano” gūt pirmo uzvaru trijās spēlēs pret Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “Lions”. “Lugano” uzvarēja ar 3:0, sērijā panākot 1-2, liecina organizatoru informācija.

Merzļikins šajā spēlē spēja atvairīt 29 pretinieku raidītās ripas. Savukārt Ķēniņš laukumā pavadīja 21 minūti un 22 sekundes, divas reizes metot pa Merzļikina sargātajiem vārtiem un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau ziņots, ka pirmajās divās finālsērijas spēlēs “Lions” svinēja uzvaras, pirmajā uzvarot ar rezultātu 1:0, bet otrajā papildlaikā izraujot 5:4,. Otrajā finālsērijas spēles uzvarā Ķēniņš izcēlās ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Abi latvieši pēc finālsērijas tiek gaidīti Latvijas izlases sastāvā, kas gatavojas pasaules čempionātam hokejā. Čempionāts sāksies 4. maijā un noslēgsies 20. maijā, un šoreiz norisināsies Dānijas divās pilsētās Kopenhāgenā un Herningā. Latvijas izlasei Herningā pretim stāsies Norvēģijas, Somijas, Dienvidkorejas, ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas hokejisti.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti