Merzļikins ielaiž vienu ripu «Blue Jackets» uzvarā pār «Bruins»

Kolumbusas “Blue Jackets” ceturtdien pārbaudes spēlē ar 4:1 uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību. Elvis Merzļikins šajā spēlē vārtos stāvēja pusi spēles, ielaižot vienus vārtus, liecina organizatoru informācija.

Merzļikins vārtos stājās otrās trešdaļas vidū un jau perioda 13. minūtē starp kājām ielaida Dāvida Pastrnāka raidīto ripu vārtos.

Kopumā sev atvēlētajā laikā Elvis atvairīja 12 no 13 metieniem, bet otrs vārtsargs soms Jonass Korpisalo tika galā ar visiem 11 metieniem.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kvalifikācijas kārta, pēc kuras noskaidrosies Stenlija kausa izslēgšanas spēļu dalībnieki, sāksies 1. augustā. Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” cīņu sāks 2. augustā, mērojoties spēkiem ar Toronto “Maple Leafs”.