Merzļikins ielaiž piecus vārtus «Blue Jackets» zaudētā NHL pārbaudes spēlē Detroitā

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos ielaida piecas ripas un viņa pārstāvētais klubs viesos pārbaudes spēlē ar 1:5 piekāpās Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins pirmssezonas spēlē atvairīja 18 no 23 metieniem, trīs no piecām ripām ielaižot, kad "Red Wings" spēlēja vairākumā.

Detroitas "Red Wings" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau otrajā minūtē rezultātu atklāja Taro Hirose, līdz pirmās trešdaļas beigām Čeiss Pīrsons mājinieku pārsvaru divkāršoja, bet otrajā periodā Dilans Larkins panāca 3:0. Vienīgie iemestie vārti Kolumbusas komandā trešā perioda sākumā bija Kārsona Meijera rēķinā, taču "Red Wings" pārsvaru vēl nostiprināja Džo Veleno un Larkins ar savu otro vārtu guvumu.

NHL regulārā sezona sāksies 12. oktobrī.