Merzļikins ielaiž divas ripas, «Blue Jackets» zaudē

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdienas izbraukumā agrajā spēlē ar 1:4 piekāpās Detroitas "Red Wings", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL). Šī bija otrā spēle pēc kārtas, kurā "Blue Jackets" vārtus sargāja Merzļikins, arī pirmajā spēlē komanda piedzīvoja zaudējumu.

Merzļikinam šajā mačā darba netrūka – kopumā uz viņa vārtiem lidoja 27 metieni, no kuriem 25 viņš prata neitralizēt. Latviešu vārtsargs atvairīja 92,6% pretinieku raidījumu.

Pirmajā periodā vadībā izvirzījās mājinieki, bet otrā perioda izskaņā "Blue Jackets" rezultātu izlīdzināja. Trešā perioda sākumā "Red Wings" guva vārtus, kas beigās izrādījās uzvaru nesošie. Vārtu gūšanas brīdī Detroitas spēlētājs atradās kontaktā ar Merzļikinu. Kolumbusas treneris tiesnešiem lūdza vārtu guvumu izvērtēt, tomēr pēc video aplūkošanas viņi lēmumu nemainīja.

Detroitas "Red Wings" panāk 2:1

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pēdējos divus vārtus "Red Wings" guva, kad Merzļikins jau bija aizstāts ar laukuma spēlētāju.

Kolumbusas komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 34 punktiem 36 spēlēs ir atkrituši uz sesto vietu NHL Centrālajā divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir trīs punkti.

Nākamo spēli Kolumbusas komanda otrdien aizvadīs izbraukumā pret Tampabejas "Lightning".