Merzļikins ielaiž četras ripas un tiek nomainīts NHL spēlē; «Penguins» bez Bļugera zaudē

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" piektdien ar 0:4 zaudēja Bostonas "Bruins". Savukārt Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera ar 1:5 piekāpās Vankūveras "Canucks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins atvairīja 25 no 29 metieniem jeb 86,2%. Pēc spēlētām divām trešdaļām latviešu vārtsargs tika nomainīts un viņa vietā laukumā devās Daniils Tarasovs, kurš pēdējā periodā atvairīja visus sešu metienus.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kolumbusas komandai šis bija trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Tikmēr Bļugers Pitsburgas vienībai nevarēja palīdzēt ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Latvietis šosezon vēl laukumā nav devies. "Penguins" Bļugeru ievietojuši ilgstoši savainoto spēlētāju sarakstā, kas nozīmē, ka latvietis laukumā dosies ne ātrāk kā 5. novembrī.

Pitsburgas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Kopvērtējumā pingvīni ar deviņiem punktiem astoņās spēlēs ir 5. vietā NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Blue Jackets" ar sešiem punktiem deviņos mačos ir pēdējā 16. vietā.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs vēlāk sestdien, viesojoties pie Sietlas "Kraken". Tikmēr svētdien "Blue Jackets" paredzēta agrā spēle. Merzļikina klubs 20.00 pēc Latvijas laika spēlēs ar Ņūdžersijas "Devils".