Merzļikins četrās minūtēs ielaiž trīs vārtus, «Blue Jackets» atkārtoti zaudē «Predators»

Pirmo spēli šosezon sestdien aizvadīja latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jackets” ar 2:5 piekāpās Nešvilas „Predators”, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.  Šis Kolumbusas klubam bija otrais zaudējums sezonas pirmajās divās spēlēs.

Savā sezonas debijā Merzļikins atvairīja 28 no 33 pretinieku metieniem jeb 84,8%.

Trīs vārtus latviešu vārtsargs ielaida īsā laika posmā trešā perioda izskaņā , tādējādi rezultātam kļūstot 5:2.

Četrus no pieciem vārtiem laukuma saimnieki guva pretuzbrukumos.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Rūdolfs Balcers palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā Sanhosē „Sharks” ar 3:5 zaudēja Arizonas „Coyotes”.

Balcers šosezon vēl savu debiju nav piedzīvojis.

Pirmdien „Blue Jackets” sezonas trešajā spēlē mēģinās tikt pie pirmā panākuma pret Detroitas „Red Wings”, bet „Sharks” spēlēs ar Sentluisas „Blues”.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.