Merzļikins atkāroti piedzīvo zaudējumu pret «Sharks»; Girgensonam neveiksme pret «Blues»

Otro zaudējumu nepilnas nedēļas laikā piedzīvojusi Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jackets”, kas ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar 1:3 atzina Sanhosē „Sharks” pārākumu. Merzļikinam šis bija otrais zaudējums pēdējās sešās spēlēs, turklāt abas reizes „Blue Jackets” zaudējusi tieši „Sharks” hokejistiem, liecina NHL informācija. Savukārt citā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo „Sabres” ar 1:5 kapitulēja pagājušā gada čempioniem Sentluisas „Blues”.

Merzļikins šonakt atvairīja 30 no 33 metieniem jeb 90,9%.  Divus vārtus latvietis ielaida otrajā trešdaļā, bet viena ripa atrada ceļu viņa cietoksnī trešā perioda ievadā.

Vienīgos vārtus „Blue Jackets” guva otrajā periodā, Sonijam Milano panākot 1:2.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Sanhosē „Sharks” spēlēs momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Abas vienības tikās arī pagājušajā sestdienā, toreiz „Sharks” esot pārākiem ar 3:2.

Tikmēr citā mačā Girgensons spēlēja nepilnas divpadsmit minūtes (11:37), no kurām trīsdesmit sekundes skaitliskajā mazākumā. Šajā spēlē Girgensons atzīmējās ar četriem spēka paņēmieniem. Latvietis spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -3.

Bufalo „Sabres” – Sentluisas „Blues” spēles epizodes

No NHL izslēgšanas spēļu robežas Kolumbusas klubu pašlaik šķir divi punkti, jo vienība ar 50 punktiem 45 spēlēs ieņem desmito vietu Austrumu konferencē. Divas pozīcijas zemāk ir Bufalo „Sabres”, kas 44 spēlēs guvuši 45 punktus.

Sestdien „Sabres” uzņems Vankūveras „Canucks”, savukārt „Blue Jackets” viesosies pie Vegasas „Golden Knights”.