Merzļikinam vēl viens panākums; Bļugers un Balcers atzīmējas ar rezultatīvām piespēlēm

Ceturto uzvaru piecās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs otrdien izcīnīja Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jackets” 4:3 pieveica Anaheimas „Ducks”. Pie uzvaras tika arī Pitsburgas „Penguins”, kur uzvaras vārtu guvumā pret Vegasas „Golden Knights” asistēja Teodors Bļugers (4:3). Savukārt pirmo punktu šosezon guva Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Otavas „Senators” ar 1:6 piekāpās Vašingtonas „Capitals”, liecina rīkotāju informācija.

Merzļikins pret „Ducks” atvairīja 37 no 40 metieniem jeb 92,5%.  Latvietis pa reizei kapitulēja katrā trešdaļā, pēdējos vārtus ielaižot nepilnu minūti pirms spēles beigām.

Latvietim šī bija otrā uzvara pēc kārtas un ceturtā pēdējo piecu spēļu laikā.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Anaheimas „Ducks” spēles mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Bļugers uz ledus pabija nepilnas 16 minūtes (15:47), no kurām divarpus (2:31) spēlēja skaitliskajā mazākumā. Latvietis šajā spēlē pa vārtiem nemeta, taču trešā perioda ievadā asistēja vārtu guvumā. Vēlāk izrādījās, ka šie bija uzvaras vārti. Latvieša kontā arī viens spēka paņēmiens, viens bloķēts metiens un viena pārtverta ripa.

Pitsburgas „Penguins” – Vegasas „Golden Knights” spēlēs momenti

Savukārt Balcers, kurš spēlēja 11 minūtes (11:01) asistēja „Senators” vienīgajā vārtu guvumā, tobrīd Otavas klubam izvirzoties vadībā ar 1:0. Balcera rēķinā arī viens bloķēts metiens, viena pārtverta ripa un viena kļūda. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Otavas „Senators” un Vašingtonas „Capitals” spēles epizodes

Pēc panākuma „Blue Jackets” pietuvojusies izslēgšanas spēļu zonai, ar 50 punktiem 44 spēlēs ieņemot devīto vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt „Penguins” ar 57 punktiem 43 spēlēs ir ceturtie, kamēr „Senators” ir 15. pozīcijā ar 37 punktiem 43 spēlēs.

Nākamais mačs Kolumbusas vienībai paredzēts ceturtdien Sanhosē, kur viņi tiksies ar vietējiem „Sharks”. Savukārt „Penguins” piektdien spēlēs Kolorado pret „Avalanche”, bet „Senators” – pret Detroitas „Red Wings”.