Merzļikina un Balcera komandas uzvar NHL spēlēs

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ceturtdien ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Ņujorkas "Islanders". Savukārt citā spēlē Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:1 uzvarēja Otavas "Senators", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Merzļikins atvairīja 34 no 36 pretinieku metieniem jeb 94,4%.

Pēc trim spēlēm Merzļikina atvairīto ripu rādītājs ir 94,7%, kas ir otrais labākais starp visiem NHL vārtsargiem.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Islanders" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas pirmajās četrās spēlēs "Blue Jackets" uzvarējuši trīs reizes. Visi panākumi gūti tieši ar latvieti komandas vārtos. Savukārt vienīgo reizi, kad Merzļikins palika rezervē, Kolumbusas komanda piedzīvoja zaudējumu.

Tikmēr citā spēlē Balcers uz ledus pabija 15 minūtes un 26 sekundes, no kurām 19 sekundes vairākumā un minūti (1:15) skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 100% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- radītāju.

Sanhosē "Sharks" un Otavas "Senators" mača epizodes

Sanhosē vienībai šī bija trešā uzvara trešajā sezonas spēlē.

Nākamo spēli "Sharks" jau piektdien aizvadīs viesos pret Toronto "Maple Leafs". Dienu vēlāk "Blue Jackets" uzņems Karolīnas "Hurricanes''.